07 Temmuz 2014

Bosch Çizik Gelen Buzdolabı Kapağının Parayla Değişimi.

Bosch, çizik olarak teslim ettiği buzdolabının kapağını para ile değiştiriyor.

Bosch'dan beyaz eşya alanların çok dikkat etmesi gereken bir husus var. 7 gün içinde gelen ürünün kusurlarını fark ederseniz değişim talep edebiliyorsunuz, eğer fark etmezseniz, geçmiş olsun... Uzun süreler sizden kaynaklı olmayan bir kusur ile beraber yaşayacaksınız.

Anlamadığım nokta, yeni ürün alıyoruz, Bosch ürünü teslim ediyor. Servisi gelip kurulumunu yapıyor, servisi ürünün kusurunu nakliye kaynaklı olduğunu belirtiyor, fakat firma nedense kusuru gidermek konusunda gerekeni yapmıyor.

Çagdas 767 Okunma

Cevaplar

  • Çagdas 10 Temmuz 2014

    Bosch kendilerinden kaynaklı bu hata için çözüm sağlanmadı.

  • Çagdas 07 Temmuz 2014

    Zaten şikayetimde bosch çağrı merkezi üzerinden verilen cevabı iletmiştim, çözüme ulaşmış olsaydım buraya yazmazdım. Kapağın parayla değişmesi çözüm değil, parayla yeni dolap da alabilirim.

  • Bosch Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön