Bosch Çevreye Verdiği Önemi 22 Aylık Bebeğimize Vermeyen Firma!

Umut U. |

Bosch markasını evimizde kullandığımız saç kurutma makinesi dahil bütün beyaz eşyalarda çekinmeden tercih ettik. Bosh kgn57s70ne buzdolabının üst kapağında bulunan köşedeki plastik aksamın parçalandı ve buz dolabının üst kapağı düşme yaparak alt tarafta bulunan camı çatlattı.

Servis geldi fotoğraf çekti (evde bakıcı varken habersiz) ve sorunun plastik kısımdan ve kapı ağırlığından değil menteşeden olduğunu ve her an düşebileceğini hem bize hem Bosch firmasına iletti. Firma %50 indirimle 500 TL'ye değiştirebileceklerini söyledi. 7 sene ek garanti halen devam etmekte. Servis evde bebek olduğundan dolayı tehlike arz ediyor şeklinde şirketi uyardığını tarafımıza söyledi. Ama firma hala pazarlık peşinde.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut U.
  14 Ekim
  23:11

  Şikayet var aracılığı ile yapmış olduğum şikayet akabinde aynı gün arandım ancak sonuç aynı. Cevap olarak bana hala %50 indirim ile sadece üst kapıyı değiştireceklerini maliyetinin 500 TL olacağını söylediler. Konuyu inceleyen Bosch firması mühendislerinin evinde bu durum olsaydı ne olurdu acaba yazık! Yasal yollara başvuracağım hakkımı sonuna kadar arayacağım.

 • 05 Ekim
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi