Bosch Çamaşırları Yırtıyor.

Mehriye Yıldız Ş. |

Makinamı alalı 1 yıl oldu ve makine çamaşırlarımı yırtıyor. Gelen servis elemanı makinada bir şey yok diyor. Delinmedik çamaşırım kalmadı. Talimatlara göre yıkayan bilinçli bir kullanıcıyım. 20 yıllık ev hanımı olarak nasıl yıkandığını biliyorum. Telefondaki bayan siz hatalı yıkıyorsunuz makinada problem yok diyor. Makinada sorun yoksa neden yırtıyor 1 ikincisi ben yalan mı söylüyorum. Çamaşırlarıma zararı kasten mi veriyorum. Perdelerimi yıkayacağım korkudan yıkayamıyorum. Ürünün değişmesini istiyorum. Madem üründe hata yok alın makine sizin olsun yenisini verin. Sonuç alamazsam yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehriye Yıldız Ş.
  13 Temmuz
  02:13

  makine çamaşırları yirtiyor. Problemi yine yaşıyorum ve ürünü halen değiştirmediniz. Aynı problem yaşanırsa değişim yaparız dediniz ama halen ipe un seriyorsunuz. Makinanın verdiği zarar aldığım makine fiyatına geldi neredeyse. Gerekeni yapın artık.

 • Mehriye Yıldız Ş.
  12 Kasım
  11:56

  Ben makinamin değiştirilmesini talep ettiğim halde siz kazanı degistirdiniz. Ve şimdi makina hem sesli çalışıyor hem de sarsılıyor. Ve içinden garip sesler geliyor. Ben halen makinamin degistirilmesinde israarciyim. Sinir bozucu bir süreç ve çözüm merkezi sadece bir defa aradı. Gereğini yapın artık yoksa tüketici mahkemesine başvuracagim.

 • Mehriye Yıldız Ş.
  07 Kasım
  14:18

  Halen bir sonuç alamadım ve ben bu süreçten sıkıldım. Gereğini artık yapın lütfen...

 • 30 Ekim
  11:58

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi