Bosch Çamaşır Makinesinde Ki Arızanın Çamaşır Deterjanından Kaynaklandığı İddiası!

İlker Ç. |

Defalarca müşteri ilişkilerine şikayetimizi iletmemize rağmen, en kısa zamanda geri dönüş yapacaklarını söyleyip geri dönmediler. Eve gelen servis elemanlarının sıkıntının sebebi hakkındaki görüşleri daha super, çamaşır deterjanından dolayı dediler. Çamaşırı çamaşır deterjanı dışında temizleme şansımız varsa onu da söyleseler tam super olacak. Garanti süremin dolmasına az kaldı, eğer bu sebepten dolayı geri dönüş yapmıyorlarsa tüketici mahkemelerine başvuracağımı üzülerek iletmek istiyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker Ç.
  17 Aralık
  11:09

  Değerli deyip degersiz şekilde davranan sayın Bosch yetkilisi,
  öncelikle bana karşı davranışınızdan dolayı ve markanıza yakışmayan işlemler ve sözler duyduğum için Bosch markası için düşündüğüm tüm iyi düşünceler yerini tamamen hayal kırıklığı ve kötü düşüncelere bırakmıştır. Öncelikle gelen servis elemanları yapılan işlem ile ilgili hiçbir evrak vermemiştir. Daha sonra takılan parçanın tamamıyle eski parçaya benzemeyen dışında yayları gözüken orjinale benzemeyen bir parça olduğu için yetkili kişilerin gelip incelemesini rica etmek isteğime ters ve ukala bir tavırla gelen kişilerin yetkili servis olduğunu ve gerekmediğini dile getirdiler.
  Gereken şikayetlerimi yapacağımdan kuşkunuz olmasın.

 • 14 Aralık
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi