Bosch Çamaşır Makinesi Çamaşıra Zarar Veriyor...

Şevval U. |

Bosch'un çamaşır makinesini kullanıyorum. İlk aldığımda birkaç çorap falan sıkıştırdı servisi çağırdım lastik taktılar ama ne fayda lastik olmasına rağmen çorap yırttı yeni diktiğim yeleğimi yırttı. Servisi çağırdım bir daha olursa fotoğrafını çekin deyip bizi oyaladılar ufak tefek şeyler olduğu için çok önemsemedik. Şu an garantisi bitti ama çok severek aldığım daha hiç giyemediğim tuniğimi parçaladı görünce resmen deliye döndüm. Yetkililere sesleniyorum gereğini yapsınlar.

Etiketler :

Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şevval U.
  03 Ağustos
  08:36

  Bosch un çamaşır makinasını kullanıyorum. İlk aldığımda birkaç çorap falan sıkıştırdı servisi çağırdım lastik taktılar ama ne fayda lastik olmasına rağmen çorap yırttı yeni diktiğim yeleğimi yırttı. Servisi çağırdım bir daha olursa fotoğrafını çekin diyip bizi oyaladılar ufak tefek şeyler olduğu için çok önemsemedik. Şu an garantisi bitti ama çok severek aldığım daha hiç giyemediğim tuniğimi parçaladı görünce resmen deliye döndüm. Asla kimseye tavsiye etmiyorum. Yetkililere sesleniyorum gereğini yapsınlar.

 • 01 Ağustos
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi