Bosch Çamaşır Makinesi Arızalandı.

Gokhan T. |

Daha önce de bu markanın bendeki ürünleri bozulmuş ve yüksek onarım ücretleri almışlardı benden. Diğer şikayetlerime bakın Bosch ile ilgili. Bu defada çamaşır makinem bozuldu 5 yıl içinde. Ve tamir için tam 725 TL istendi akıllara zarar! İnanın sıradan bulaşık makinesi buzdolabı ve en son çamaşır makinem bozuldu bu nedir kalitemi? Yarı parasına gidin başka marka alın bu kadar para verip kötü mal almayın sonra bozulur servis ücretleriyle bir beyaz eşya alınacak para istiyorlar!

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gokhan T.
  12 Temmuz
  17:31

  Müşteri memnuniyeti müşteriyi arayıp yapacak bir şey yok demekse çok başarılı bir firma! 5 yıl içinde bu markadan çok paralar ödeyerek aldığım bütün beyaz eşyalarım bozuldu ve tamiri için çok yüksek rakamlar ödedim. (Bir bulaşık makinesi alabilecek kadar çok para) Bu yüzden kimseye kesinlikle tavsiye etmiyorum lütfen kimse parasını çöpe atmasın!

 • 09 Temmuz
  11:21

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi