Bosch Çamaşır Makinası Sorunu Devam Ediyor!

Gülşah İ. |

Bosch dayanıklı ev aletlerinden çamaşır makinası aldım, makina temiz yıkamıyordu. Bir iki defa çalışmadı. Servis geldi. Baktı problem olmadığını söyledi. Çamaşır makinanın garantisi 3 yıldı. 3 yıl bir ay sonra makina çalışmadı. Servis geldi. Elektrik gidip geldiği için makinanın kartının yandığını söylediler. Türkiye genelinde kesilen elektriğe kullanıcının ne gibi suçu olabilir. Mağdurum vermiş olduğum para boşa gitti. Destek ve yardımlarınızı rica ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşah İ.
  11 Temmuz
  11:12

  Merhabalar

  bosch dayanıklı ev aletlerinden çamaşır makinası aldım makina temiz yıkamıyordu. Bir iki defa çalışmadı. Servis geldi. Baktı problem olmadığını söyledi. Makinanın garantisi 3 yıldı. 3 yıl bir ay sonra makina çalışmadı. Servis geldi. Elektrik gidip geldiği için makinanın kartının yandığını söylediler. Türkiye genelinde kesilen elektriğe kullanıcının ne gibi suçu olabilir. Mağdurum vermiş olduğum para boşa gitti. Destek ve yardımlarınızı rica ediyorum.

  Gülşah ilgin glsh_8824@hotmail.com

 • 10 Temmuz
  11:20

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi