18 Nisan 2013

Bosch Çamaşır Kurutma Makinesinin Sorunları Bitmiyor!

Bosch kurutma makinasının önce kapağı kırıldı. Daha sonra gürültülü çalışmaya başladı. son bomba ise dizayn hatası olarak tamburdaki boşluktan giren parçalardan dolayı tambur kırıldı ve 370 tl masraf çıkardı bütün bunlar 3 sene içerisinde oldu. Bosch kesinlikle kırılan plastik parçaları kullanıcı hatası diyerek değiştirmiyor. ayrıca dizayn hatası bile olsa ücretini sizden almaya çalışıyor.

Bilal 824 Okunma

Cevaplar

  • Bilal18 Nisan 2013

    Bosch buzdolabında kullanılan iç plastik aksam o kadar kötü seçilmiş ki bütün plastik aksam kendi kendine kırılıyor. soğuk ortama dayanamayan plastik malzeme seçtikleri için malzeme zaman içinde daha da sertleşiyor ve kendi kendine çatlıyor. bütün plastik malzemeler garanti kapsamı dışında olduğu için bu dizayn hatasının bedelini siz çekmek zorundasınız. Bosch global ürünlerinden geçmişte memnun kaldım ancak kesinlikle bosch türkiye ürünlerinden uzak durun. aldığınız ürünün parça koduna bakın TR ile bitiyorsa çöp satın alıyorsunuz.

  • Bosch Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön