24 Ağustos 2016

Bosch Cam Seramik Ocağım Çatlamış!

Bosch marka ocağım çatlamış, servis geldi ve fotoğraf çekip gitti, telefonla aradılar kullanıcı hatasıyla kırılmış dediler. Tabi ki ben şaşırdım, üstüne bir şey düşürmedim. Nasıl anlaşıldı resimden ilginç. 460 TL'ye değiştirebiliriz dediler, 2 bine yakın para vermişim bir sene geçmeden çatlayacak, bir ocak parası daha verecekmişim, ne zannediyorlar kendilerini bu firmalar anlamıyorum, para bu kadar kolay mı kazanılıyor? Mahkemeye gideceğim ve bu ocağı değiştireceksiniz çünkü bu ocak işi kaynaklı çatladı, ısıya dayanıklı değil ürününüz bunu kabul edeceksiniz mahkeme kararıyla. Bunu kanıtlayacağım size. Kolayınıza geliyor siz kırmışsınız demek yok öyle yağma.

Suheyla 9.132 Okunma

Cevaplar

  • Suheyla29 Ağustos 2016

    Evet buraya standart klişe şeyler yazıyırsunuz, bana müşteri temsilcisi döndü, aynı şeyleri iletti. Sizin hatanızdan dolayı çatlamış bizlik bir şey yok, garantisi devam etsede parayla değişim yaptırabileceğimi yinelediler. Yani ben hakem heyetıyle bu işi çözeceğim. Ocağın kırılmasını söylemiyorum çatlaması benim hatam değildir. Sizin ocağınızın problemidir. Garanti kapsamı nedır o da muallak. Müşterisi hatası olanları kapsamazmış müşteri hatadı olan nedır, bu olayda. Birşey düşse catlatacak kadar bir düşmenin noktası olur oradan çatlar. Bu dogrusal bir kırık. Neyse mahkeme çözecek ben inanıyorum.

  • Bosch Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön