Bosch Buzdolabının Servis Maliyeti!

Erdogan Y. |

2011 tarihinde almış olduğumuz cam kapaklı buzdolabı aldıktan 3 ay sonra bozuldu üretim hatası dendi. Kompresör değişti, defalarca servis geldi kayıtlarda mevcut zaten. Geçtiğimiz aylarda tekrar bozulan dolabın önce sensörü değişti bir kaç gün içinde yine bozuldu. Elektronik kartının bozuk olduğu söylendi, bu defa o da değişti ve yine tarih tekerrür etti bozuldu. Onca servis gelip gitmesine bir sürü parça değişmesine rağmen şimdi de bugün gelen servis evaparator girişinden gaz kaçağı var, hem evaparator değişecek, ayrıca kaçak olan yerden bakır boruya su girme ihtimaline karşı kompresöründe bozulacağından komple kompresöründe değişmesi gerektiğini söyledi.

Şimdi soruyorum; 4 senelik dolabın iki kere ilki hem de üç ayda kompresörü değişir mi? Bu nasıl bi firmadır? 950 lira servis bedeli çıkarıyorsunuz, biz çalışan insanlarız akşamdan akşama kullandığımız 4 senelik dolabı çöpe mi atalım?

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdogan Y.
  15 Haziran
  14:30

  Sayın ilgili

  Gerekli servis raporlarına göre dönüş yapılacak dendi fakat iki gün geçmesine rağmen bir dönüş yapılmadı. Yaz gününde buz dolapsız olarak çok sıkıntı çekmekteyiz. Olumlu ya da olumsuz geri dönüşün hemen yapılmasını rica ediyorum. Bekleyecek zamanımız yok...

 • Erdogan Y.
  14 Haziran
  11:06

  950 lira gibi yüksek bir servis maliyetinin dolabın geçmişteki arızaları defalarca parça değişmesi gibi nedenlerden dolayı indirilmesini istiyoruz 5 senelik dolabı çöpe atmak istemiyoruz lütfen geri dönüş yapın bu yaz ve ramazan gününde mağdur etmeyin bizi.

 • 14 Haziran
  09:14

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi