28 Ekim 2013

Bosch Buzdolabının Menteşe Sorunu!

2007 yılında aldığımız ve +4 yıl garanti uzatma yaptığımız cihazımızın alt kapının üst menteşesi kırıldı. Servis geldi ve bu parçanın garanti dışı olduğunu belirtti. Bende kullanıcı olarak bizim sadece kapağa fazla yüklenmeden sorumlu olabileceğimizi ve bununda kapının üstünde değil altındaki menteşeyi kırması gerektiğini belirttim.

Ancak iki kez servisin gelmesi ve gelen teknisyenin de beni haklı bulmasına rağmen Bosch genel merkez ürünün ücretini iade etmedi. (Servis ile genel merkez arasında neler konuşulmuştur bu konuda bilemiyorum tabii ki. )

Ersin 161 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 28 Kasım 2013

    Şikayetim ile ilgili telefonla iki kez arandım.İlkinde motor dışındaki hiçbir aksamın garanti kapsamına girmediği belirtildi ve şirket politikası gereği ödediğim ücretin ödenmeyeceği iletildi. İkinci aramada ise yukarıdaki değerlendirmelerde neden olumsuz görüş bildirdiğim soruldu.Bende durumu kendilerine aktardım.

  • Bosch Temsilcisi28 Ekim 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön