Bosch Buzdolabının Cam Yüzeyi Tuz Buz Oldu!

Tc Atakan P. |

2, 5 ay önce Darty Mecidiyeköy Şubesinden satın aldığımız Bosch marka buzdolabımızın ön yüzü özel cam kaplıydı. Eşim mutfağa girerken elindeki porselen tabakla kapının kenarına çarpıyor ve küçük bir cam parçası kopuyor. Yarım saat sonrasında tüm kapı üzerindeki cam tuz buz oluyor ( kaplaması olduğu için dökülmüyor.

Eşim call-center'ı arıyor, yarım saat oradakilerle tartıştıktan sonra, eve gelen 18 yaşında bitirim konu uzmanı müşterisini dinlemek ve olayı anlamak yerine, kendi yazdığı senaryoyu anlatıyor eşime. Yok kapıya çarpmışsınız tencere vurmuşsunuz gibi söylemlerde bulunuyor. Eğer bir ürünü mutfak şartlarına göre üretemedik diyen bir marka varsa, karşınızda herşeyi savunuyorlar.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Çağrı Merkezi Sorun Çözme Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tc Atakan P.
  12 Eylül
  13:54

  ilk ve son bosch alışımdır...

 • Tc Atakan P.
  02 Eylül
  17:23

  Bu urunle ilgili mahkemeye basvuracagim cunku bu urun tuketici sagligi konusunda risk tasiyor. Bir urun nasil olurda bu denli riskli olur ve marka bunu kabul etmez

 • Tc Atakan P.
  28 Ağustos
  17:55

  hala bize ısrarla tüketici hatası olduğunu ve ödeme yaparak değişiklik yapacaklarını söylüyorlar. ilk rakam 460 TL'idi müşteri memnuniyeti için %50 indirim yapmışlar 230 TL diyorlar derdim para değil, uzman diye gönderdiğiniz 18 yaşındaki kişinin bilgili ve eğitimli oldğuna inanmıyorum ve onun yorumu ile yargıya varmış olmanızı kabul etmiyorum. mutfak için ürettiğin bir ürünün bu denli tehlikeli olması kabul edilemez.

 • 27 Ağustos
  11:40

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333