26 Ekim 2016

Bosch Buzdolabından Ses Gelmesi!

2015 Eylül ayında almış olduğum Bosch marka buzdolabından montaj sırasında dondurucu ve buzdolabı kapaklarını çizilmiş halde eve geldi. Neyse rapor tutuldu kapaklar değişti. Montaj yapıldı çalışırken sürekli ses gelmektedir. Servis ilk geldiğinde dolabın termostanı değişmesi gerektiğini söyledi değiştirdi. Aradan bir hafta geçmedi gene ses devam etti. Daha sonra servis çağırdım imalatta sırasında gaz borusunun yamulduğu borunun düzeltildiğini söyledi tamam dedik 1-2 ay sonra tırlama sesi gelmeye başladı. Gene servis çağırdım motor pervanesinin yerinden çıktığını söylediler taktılar ses kesildi. Aradan 3-4 ay sonra vızıltılı çalışma sesi gelmeye başladı tekrar servis çağırdım soğutma fan pervanesinin burçlarından ses geldiği söylendi dondurucu fanı değişti alakasız bir arıza tespiti oldu ses gene gelmeye devam ediyor. Çok sıkıntılı bir dolaba rastladım kısacası sadece motor değişmedi.

Orhan 1.734 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi17 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

  • Orhan02 Kasım 2016

    Daha önce yazdığım sıkıntıda tarafıma geri dönüş yapıldı ve İzmir bölge müdürlüğünden buzdolabının sıkıntısı hakkında gelineceğinin bilgisi verildi. 01.11.2016 tarihinde bölge müdürlüğünden yetkili arkadaş geldi ve sesleri dinledi seslerin normal olduğu söylendi Bugüne kadar değişen parçaların hepsinin ise tamamen aydın/efeler servisinin sesin kesilmesi için çözüm aramaya gittiklerinden dolayı değiştirdiklerini söyledi yetkili kişi. Bende o zaman şimdi diyorum ki 3.000 bin TL para verip aldığım buzdolabım deneme tahtası mı ki o kadar parça değiştiriyorlar buzdolabın üzerinde. bir de bölge müdürlüğünden gelen arkadaş diyo ki buzdolabın kullanma kılavuzunu okunuz mu teşekkür ederim bilgilendirme için haklısınız okumadık. Ama senin eve gelen servisin demi okumadı bu kadar parça değiştiriyor madem ses normal niye değişti bu parçalar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön