26 Ağustos 2013

Bosch Buzdolabında Koku Var!

2 yıl önce almış olduğum Bosch buzdolabımda aldığım günden beri bir koku var . Yiyeceklerime siniyor . Bunun yüzünden çok yiyecek dışarıda dursa daha iyi o derecede. Buzdolabı içerisindeki kokuyu zaman zaman evimize diğer beyaz eşyalarımın tamiri için gelen servis elemanlarına nasıl gidereceğimizi sorduğumuzda, bunun için yapacak bir şey yok işte sirkeyle temizleyin, içerisine süt koyun v. b. çözümler denememizi söylediler.

Ama biz ne yaptıysak ne ettiysek bu kokuyu gideremedik. Elazığ ilinde bulunan servis yetkilileri ile buzdolabımın değişimi yada tamiri için görüştüğümüzde , bu koku için yapılacak bir şey olmadığını söylediler.

Ramazan 159 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan30 Ağustos 2013

    önceelikle şikeyet var a çok teşekkür ederim. Şikayetimle ilgili bosch müşteri hizmetlerinden aradılar ve şikayetimle ilgili teknik servis yönledirip sorunumun giderileceğini söylediler ve ertesi güne randevu vererek teknik servis yönlendirdiler. gelen teknik servise konu hakkında bilgi verdik buzdolabın kapağını açtı kokladı ve ilk açtığımda koku geliyor tamam ama daha sonra bir koku gelmiyor buda normal dedi. Bunun üzerine bende dedimki biz dolapta 1 gün bile kalan gıdaları kokusundan yiyemiyoruz dedim ve buzdolabının buzluk kısmında olan bir et parçasını çıkarark kendisine koklattım. ilk etapta inanmamıştı galiba O kokuyu alınca bize inandı. dolabın arkasına baktı ve oradan bir parça değiştirdi. kokunun artık olmayacağını söyleyerek ayrıldı. Daha sonra Bosch müşteri hizmetleri beni tekrar aradı ve teknik servisin arızayı gierip gidermediğini sordu bende aynen bu şekild anlattım. Arızanızın devam etmesi durumunda tekrar bizi arayın diyerek telefonu kapattılar. Bakalım koku devam edecekmi :)

  • Bosch Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön