Bosch Buzdolabımın Arızasını Gideremiyor!

Sevcan Y. |

1 ay önce arıza yapan Bosch buzdolabım için gelen yetkili servis buzdolabımın 2 parçasını değiştirdi. Sorun giderilmeyince tarama yapıldı ve buzdolabımızda her parçanın çalışıyor olduğu görüldü. Bunun üzerine elektrik testi yapıldı sonuçlardan haberdar edilmedik. Telefonda iki parçanın daha değişeceği söylenerek geçen haftaya gün verildi , fakat defalarca aramama rağmen bir haftadır hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı ve arıza için gelinmedi .

Buzdolabımın arızasının onca çabamıza rağmen çözülememesinden ve bir çok parçasının değiştirildiği halde arızasının devam ettiği için şikayetçiyim. Garanti kapsamındaki buzdolabımın acilen yenisi ile değiştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevcan Y.
  07 Kasım
  13:36

  Buzdolabim hala bozuk vaziyette. . Arizasi giderilemiyor gelen servis tüm yapilacaklarin yapildigini ve servis tarafindan degisiminin istendigini soyluyor fakat genel merkez daha once degistirdigi karti tekrar degistirmek istiyor. Bebegimin besin alerjisi oldugunu ve cok magdur durumda oldugumu aglayarak bildirdigim halde, servisin dolabin bozuk oldugunu resimledigi halde 1, 5 aydir magdur ediyor beni bosch genel merkezi.. bir an once dolabimin degismesini istiyorum

 • 04 Kasım
  14:13

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333