20 Ocak 2014

Bosch Buzdolabım Sürekli Arızalanıyor.

Kalitesine güvenerek emsallerine göre daha fazla ücret ödeyerek aldığımız Bosch buzdolabımız sürekli arıza çıkartıyor. 5 senelik dolabımız için şimdiye kadar toplam 5-6 kere arızalandı. 2 kere gaz dolumu yapıldı,2 kere motoru değişti. Dondurucu bölümü karlanma yapıyor sürekli ve her defasında farklı bir neden söyledikleri için aynı arızayı vermemiş gibi gözüküyor. Şimdiye kadar verdiğimiz servis paralarıyla dolabımızı yenilerdik. Her defasında dolaptaki dondurucu bölümündeki yiyecekler çöpe gidip, heba oluyor. Yaz ortasında dolapsız kalıyoruz. Beyaz eşyada bu kadar güçlü, kaliteli bir markanın mağduriyetimizi gidererek ayıplı mal kapsamında ürünü değiştirmelerini istiyoruz.

Seda 660 Okunma

Cevaplar

  • Seda22 Ocak 2014

    Dolabın verdiği arızaların niteliği ve sayısı incelenmeden direk olarak değişiklik yapılamaz cevabı aldım. Bosch eski kalitesinde değil, aldığı şikayetlerden bu açık; müşteri hizmetleri teknik destek de ürünlerinin arkasında durmayınca tercih edilmeyecek bir marka haline geliyor ne yazık!!!

  • Bosch Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön