Bosch Buzdolabı Fiyaskosu!

Sevgi Elif O. |

22 Eylül 2015'te aldığım buzdolabını Bosch servis teslimatını yaptı. 1 gün sonra tüm meyve ve sebzeler buz tuttu karardı ve çürüdü. Servis gelip soğutma kartı problemi dedi ve değişim raporu yazdı. 1 ay sonra değişim gerçekleşti. Aynı servis 2. teslimatı yaptı ve ilk defa kendisi çalıştırdı ve o anda inanması zor ama aynı problem bunda da var dedi ve değişim raporu yazdı. Bu modellerde problem var ise farklı bir model ile değiştirebileceğimizi söyledik. Servis hayır hemen değiştiririz dedi. Aradan 2 ay geçti. Servis, bayii, call center 50 görüşme yaptım henüz değişimi beceremediler. Bosch markası inanılmazı başarıyor sanırım vazgeçtiler. Bende umudu kestim ve Tüketici Hakem Heyeti'ne gidiyorum.

Etiketler :

Buzlanma Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevgi Elif O.
  20 Aralık
  00:08

  www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri ve boschdestekmerkezi@bshg.com her ikinizede 3 aydır defalarca ulaştım. Bana teknik servis gelecek dediniz ama halaaa yok. Bugün buzdolabını aldığım bayiye satış iptali ve ürün iadesi için gittim. Tamam bsh genel merkezi pazartesi arayıp işlem yapalım dediler. Hiç inandırıcı değil. Asla ve aslaaaa Bosch la işiniz olmasın. Bosch özet olarak boş boş boşşşş. Gerisini salla gitsin. Nezaketsiz yalancı ve düzmece bir organizasyon işte. Artık Tüketici Mahkemesi son çare. Yazıkk tüketici mahkemesine gitmek zorunda kalıyorum. Markanın değerine yazzzıııkkk ve benim zamanını harcamama yazık.

 • 14 Aralık
  11:06

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi

 • Sevgi Elif O.
  13 Aralık
  11:48

  Bosch adı üstünde gerçekten boş bir marka. İnsanların güvenini kaybetmektense diyen ihtiyarın babalarının kemikleri sızlıyor