20 Mayıs 2013

Bosch Bulaşık Makinesinin İnox Yüzeyi Paslandı!

2007 yılı Ekim ayında aldığım Bosch SGS55M85eu model bulaşık makinesinin inox yüzey alt bölümü kabardı ve paslandı.Servis geldi baktı,fotoğrafladı ve iki gün sonra ücretsiz değiştireceğiz diye tekrar geldi.Yeni parçayı taktı sonra bilgisayarına bilgi girişi yaparken bu makinenin garantisi bitmiş dedi ve ücrete tabi olduğunu 175 TL para vermem gerektiğini söyledi.

Ben kabul etmeyince de taktığı yeni parçayı tekrar söktü.Ve birden paslanmayı kullanıcı hatası diyerek üzerimize attı.Sonrasında da Bosch müşteri yetkilisi makinenin 5 yıllık olduğunu paslanmanın olağan olduğunu falan söyledi.Ürün satılırken paslanmaz inox yüzey deniyor ve şuan hoş görüntüsü için aldığımız makine kötü görünüyor.

Tolga 354 Okunma

Cevaplar

  • Tolga21 Mayıs 2013

    Değişen bir şey yok, müşteri temsilcisi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor.Bosch, para kaybetmektense insanların güvenini kaybetmeyi tercih etti.Yüklediğim fotoğrafları herkes görüyor, fazla yoruma gerek yok.Bugün itibarı ile Tüketici Hakem Heyetine başvurdum.Sonucunu bekleyip göreceğiz..

  • Bosch Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön