Bosch Bulaşık Makinesinin Bitmeyen Sorunları!

Ayla G. |

Bosch firmasından 2012 aralıkta almış olduğum ankastre bulaşık makinamin temiz yıkamaması ile ilgili olarak 3 kez servis hizmeti talep etmiş olmama rağmen , firma tarafından hiç bir sonuç alamadım, çizilen bardaklar lekeli ve benekli bulaşıklar normalmış gibi tarafıma iletildi.

En son itirazım neticesinde geçen cumartesi günü yıkama testi yapıldı . Yıkanan bulaşıkları fotoğrafladı. Biraz önce Bosch tarafından arandım ve makinemde bir problem olmadığı deterjanı mı değiştirmem gerektiği yapabilecekleri bir şey olmadı söylendi. sadece satışta olan destek nerede acaba?

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Malzemeye Zarar Verme Yıkama Problemi

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  09:44

  Sayın İlgili,

  Şikayet konusu olayımızda tüketicimize ait cihaz yetkili servisimizce kontrol edilmiş olup, cihazın çalışmasının normal olduğu görülmüştür. Gerekli açıklamalar yapılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.
  Saygılarımızla

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333

 • Ayla G.
  11 Mart
  11:04

  Bosch firmasının 4 martta tarafıma dönüş yapacağını bildirmesinin üzerinden geçen 1 haftalık sürede tarafımla hiç bir iletişime geçilmemiş olması şaşırtıcımıdır?

 • Ayla G.
  04 Mart
  16:13

  Bosch genel müd. tarafından biraz önce arandım.Sorunu kontrol edilerek tarafıma bilgi verileceği belirtildi umarım daha fazla üzülmeyiz..Teşekkürler

 • 04 Mart
  15:55

  Sayın İlgili,

  Tüketicimizin başvurusu takibe alınmış olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333