27 Ağustos 2013

Bosch Bulaşık Makinesinde Bulaşıklar Hep Kirli Çıkıyor Ve Çiziyor!

15 yıl önce aldığım Bosch marka bulaşık makinemin eskimesi üzerine 2011 yılında rackmatic/171 marka yeni Bosch bulaşık makinesini aldık yalnız aldığımız günden beri sürekli bulaşıkların kirli çıkması ve çizmesi üzerine 3 kere servis çağırdık.

Gelen yetkililer sıvı deterjan kullanılmasını istediler iyi bir markanın sıvı deterjanını kullanmamıza rağmen düzelmedi. Tekrar servis çağırdığımızda üçü bir arada deterjanları kullanın dediler. Sorun yine çözülmedi.

Çok iyi yıkadıktan sonra sabunlayın öyle koyun bardaklarınızı kaliteli IKEA'da alın dediler. A sınıfı bulaşık makinesinin su tasarrufunu her bardak ve tabağı tek tek yıkamamıza rağmen hala çizik ve kirli çıkmasını çözemedik. Bir çözüm?

Dilek 340 Okunma

Cevaplar

  • Dilek 10 Eylül 2013

    SORUNUMA ÇÖZÜM BULUNAMADI EVE GELEN TEKNİK SERVİS ELEMANLARI SİRKE KULLANMAMIZI VE HER YIKAMADAN ÖNCE MAKİNEYİ TEMİZLEMEMİZİ VE LASTİKLERİNE VAZELİN SÜRMEMİZİ ÖNERDİ

  • Bosch Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön