Bosch Bulaşık Makinesi Yıkama Problemi.

Sibel A. |

2014 yılı 4. ayında Bosch 2 programlı bulaşık makinası aldım. Bardaklar ve tabaklar sarardı yıkanan bulaşıkların üzeri su damlacıklarıyla dolu artı kapağı çok sert sürekli kolum sıkışmakta servisi aradım geldiler kullanmış olduğum deterjanı sordular finish sıvı kullandığım için bardak ve tabakların sarardığını ve toz deterjan kullanmamam gerektiğini söylediler. Makine eve geldiğinde içinde nasılsa finish tablet vardı içi plastik olduğu için içinde yoğun plastik kokusu var oda içinin plastik olmasıymış çamaşır makinesi de almak istiyordum.

Etiketler :

Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel A.
  24 Şubat
  00:39

  Evet o kadar önemliki görüş ve önerilerim kendimi mi çok özel hissettim karşımda tüm cümleleri otomatiğe almış mıy mıy bir ses neden desem aynı cevap ürünün hiçbir hatası yokmuş sararan, temizlenmemiş tabak ve bardaklar, yoğun plastik kokusu, sesli çalışma, kapağının sert oluşu ve makina bittiğinde ıslak çıkan bulaşıklar kesinlikle çok mükemmel bir ürün

 • 23 Şubat
  15:29

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi