Bosch Bulaşık Makinesi Teslimatı Yapılmadı!

Yasemin Y. |

Sürekli bozulan bulaşık makinem Bosch ana servisi tarafından alınıp fabrikada incelendi ve kazanın farklı yerlerden delinmesi nedeniyle, kazan yedek parçası olmadığı için, ücretli değişim önerildi, bunu kabul edip hafta içi mesai saatimin uymaması nedeniyle bu cumartesi (02.04.2016) teslim alabileceğimi söyledim, beni aradılar ve bugün 10.00-14.00 arası teslimatın yapılacağını söylediler. Saat şu an 18.43 ve ben hale makineyi bekliyorum; bu süreçte beni saat 15.00 gibi arayan nakliyeci grup 'birazdan sizde olacağız' dediler ancak saat 16.00'da tekrar kendilerini aradığımda trafiğin çok yoğun olduğunu söylediler, o zamandan beri de kendilerine ulaşamıyorum, merkezi aradım şikayetimi ilettim, konuyla ilgileneceklerini söylediler, montajı yapacak teknik servisle konuştum onlar da durumu merkeze bildirdiler ve beni tekrar merkezden aradılar, sonuç hala bulaşık makinesi gelmedi!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin Y.
  04 Nisan
  09:15

  Mümkünse siz benimle iletişime geçin ve cumartesiden beri kayıp olan bulaşık makinem hakkında lütfen bir geri dönüş yapın.

  Saygılarımla,

 • 04 Nisan
  09:04

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi