26 Ekim 2016

Bosch Bulaşık Makinesi Tekrar Arıza Verdi.

Sitenizin Bosch bulaşık makinesi sayesinde müptelası oldum. Sağ olun. 4. ayda bulaşık makinemiz arızalandı ve 500 TL masraf çıkardılar ama 95 TL'ye haklı olduğumuz için Bosch tarafından yapıldı.
5.ayda makinemiz tekrar aynı arıza ile tekrar 500 TL masraf çıkarıldı ve fabrikasyon hatası denilerek tekrar Bosch tarafından tekrar yapıldı. Tabi bu süreçler o kadar basit olmadı. Günde kaç defa kaç kişiyle muhatap olarak bu sonuçlara ulaşabildik. Yine de sağ olsunlar sonuç alabildik.

Selçuk 953 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk 11 Ocak 2017

  Evet sonunda Bosch sesimi duydu. bekir bey geldi uzman kişilerden. Durumu anlattım ve oda anladı. Çağrı merkezine bu durumu anlatamamıştım, anlamak istemediler. bekir bey geldi tek anlatılış ile adam anladı. Rapor yazacak ve durum sonucu bana bildirilecek. İnşallah müşteri memnuniyeti adına ücretsiz bir şekilde beni memnun ederler.

 • Selçuk 28 Aralık 2016

  Müşteri memnuniyeti sıfır

 • Selçuk 31 Ekim 2016

  Ne zaman değiştireceksşniz makinamı

 • Selçuk 31 Ekim 2016

  Cevap yok Sonuç yok Herşey Bosch. Boşşşşşşşşşş

 • Selçuk 26 Ekim 2016

  Sıfır kartı değiştirin, sonra o karta garanti vermeyin var mı böyle bir dava mahkeme de buluşmak üzere yalnız karşıma mühemdis gelsin

 • Selçuk 26 Ekim 2016

  Bosch şiddetle kınıyorum bundan hiçbir ürününüzü almayacağım. sözzz bana sorulursa memnuniyetsizliğimi herekese dile getireceğim.

 • Selçuk 26 Ekim 2016

  Çözüm parayı ver düdüğü çal başka bir şey yok

 • Selçuk 26 Ekim 2016

  5374618 nolu çağrı sorunu tekrar etti. Sayın Bosch o tarihten bu tarihe kadar ne kadar zaman geçti. 5 ay 5 ayda 500 TL tekrar isteniyor.

 • Selçuk 26 Ekim 2016

  Çok komik ya beni aradılar biz sizin şikayetiniz gördük diye. Arkadaşım kayıt var baksana kayıtlarına 11 gündür cevap bekliyorum. Fabrikasyon hatası olan makineyi tamir ediyorlar parasını alıyorlar.

 • Bosch Temsilcisi26 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön