26 Aralık 2015

Bosch Bulaşık Makinesi Problemi ve Servis Ücreti!

Bosch Cevahir AVM bayinizden smS5 3l18tr solo bulaşık makinesi aldım. Bulaşık makinesinin üst kapağı çatladı ve aynı dönem aldığım ketılda kaynamadan sonra termostat atmasına rağmen ses gelmeye devam ediyordu. Bulaşık makinesi için servisi aradım ve aynı zamanda ketılda söyledim. Servisten gelen arkadaşlar bir lütuf gibi %90 ihtimalle bulaşık makinesi kapağının değiştirileceğini ve ketılda bir problem olmadığını belirttiler. Ayrıca çağrı merkezi tarafından bulaşık makinesi için kayıt açılmamış sadece kettle için açılmış, bende 35 TL aldılar ve gittiler. Zaten bulaşık makinesi için gelmesi gereken servis neden kettle için benden para alıyor? Paramın iadesini ve ürün değişimi istiyorum.

Kemal 1.342 Okunma

Cevaplar

  • Kemal07 Ocak 2016

    Merhaba, sikayetimle ilgili son durumu belirtmek isterim. Bulaşık makinesinin üst kapağı değişti. Çay makinesinin kettle' ı için başka bir servis geldi aldı. Bugün kettle' ı geri getirdiler, teknik not olarak da 220 v vermediği için taban kısmının değiştirildiği yazılmış, yeni gelen kettle sorunsuz çalışıyor, iki farklı durumu isterseniz size video olarak gönderebilirim. İkinci gelen servise teşekkür ederim. Bu durumda ilk gelen ve üründe sorun yok deyip benden 35 TL alan servisden, veya şirketinizden bu haksız yere alınan parayı istiyorum. Saygılarımla.

  • Kemal30 Aralık 2015

    Merhaba, şikayetim üzerine çağrı merkezi beni aramıştır ve ilgileneceğini belirtmiştir fakat çağrı merkezinden 5 gündür herhangi bir ses yok. Onun yerine herhangi bir haber vermeden servis eve geliyor ve şansa annemizin evde olması sebebi ile bulaşık makinesinin kapağı değişiyor, çay makinesinin kettle' ı ile ilgili herhangi bir çözüm yok. Ben evime servisi bulaşık makinesi ve çay makinesi için çağırıyorum, bulaşık makinesindeki problem kabul ediliyor fakat çay makinesi için bende 35 TL isteniyor, sebebi çağrı merkezinin sadece kaydı sadece çay makinesi için açması. İlgili kaydı dinleyin lütfen ve benim 35 TL' mi iade edin.

  • Bosch Temsilcisi26 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön