04 Temmuz 2013

Bosch Bulaşık Makinesi Çok Kötü Yıkıyor!

06-2012 de Bosch marka bulaşık ve çamaşır makinesi aldım . Çamaşırdan memnunum ancak bulaşık makinesi çok kötü. İlk günlerde bulaşıklar kirli çıkınca servis çağırdık . Servis ayarları yaptıktan sonra tekrar çeşitli sorunlar yaşadık. Servis her gelişinde çeşitli deterjanlar önerdi. Fakat bir türlü düzelmedi .

En sonunda cam eşyaların hepsini attık , yenisini aldık . Yeni aldığım Paşabahçe marka cam bardak ve bulaşıklarda kısa sürede bozuldu. Tekrar servis çağırdım, bu sefer servis dalga geçer gibi cam eşyanız kalitesiz dediler . Bende Paşabahçe olduğunu söyledim taklit olabilir dediler ve bizi oyalayıp gittiler. Bende aldığım mağazayı aradım makineyi mağazanın önüne getirip atacağımı söyledim. Vede götüreceğim.

Ferit 242 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi10 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Şikayet konusu olay ile ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

  • Ferit 09 Temmuz 2013

    Sorun çözme yerine oyalıyorlar ;müşteri kaybetmektense paramı kaybederim; ilkesini ayaklar altına aldılar. Servisin bana verdiği randevu tarihinde iş yerinden izin aldım evde bekledim servis gelmedi müşteri hizmetlerini aradım bekleyin gelecek dediler yine gelmediler. Bosch servisini kınıyorum ve lanetliyorum.

  • Bosch Temsilcisi04 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön