Bosch Bulaşık Makinesi Çok Kötü Yıkıyor!

Ferit Ö. |

06-2012 de Bosch marka bulaşık ve çamaşır makinesi aldım . Çamaşırdan memnunum ancak bulaşık makinesi çok kötü. İlk günlerde bulaşıklar kirli çıkınca servis çağırdık . Servis ayarları yaptıktan sonra tekrar çeşitli sorunlar yaşadık. Servis her gelişinde çeşitli deterjanlar önerdi. Fakat bir türlü düzelmedi .

En sonunda cam eşyaların hepsini attık , yenisini aldık . Yeni aldığım Paşabahçe marka cam bardak ve bulaşıklarda kısa sürede bozuldu. Tekrar servis çağırdım, bu sefer servis dalga geçer gibi cam eşyanız kalitesiz dediler . Bende Paşabahçe olduğunu söyledim taklit olabilir dediler ve bizi oyalayıp gittiler. Bende aldığım mağazayı aradım makineyi mağazanın önüne getirip atacağımı söyledim. Vede götüreceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Malzemeye Zarar Verme Yıkama Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  14:43

  Sayın İlgili,

  Şikayet konusu olay ile ilgili tüketicimiz ile irtibata geçilerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333

 • Ferit Ö.
  09 Temmuz
  09:04

  Sorun çözme yerine oyalıyorlar ;müşteri kaybetmektense paramı kaybederim; ilkesini ayaklar altına aldılar. Servisin bana verdiği randevu tarihinde iş yerinden izin aldım evde bekledim servis gelmedi müşteri hizmetlerini aradım bekleyin gelecek dediler yine gelmediler. Bosch servisini kınıyorum ve lanetliyorum.

 • 04 Temmuz
  10:30

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333