31 Ocak 2014

Bosch Bulaşık Makinemin Kapağında Lekeler Oluştu.

2013 yılı Mayıs ayında Bosch marka bir bulaşık makinesi satın aldım. Bir süre sonra makine kapağının iç kısmında lekeler oluştu. Durumu bir kaç kez firmaya ilettim kendileri de gelip temizlemeye çalıştılar, ancak sonuç alınamadı son noktada kullanıcı hatası diyerek işin içinden çıktılar.

20 yıldır bulaşık makinesi kullanıyorum daha önce hiç böyle bir sorun yaşamadım, ancak 8 ay önce aldığım Bosch marka bu makinede kendilerinin reklamını yaptığı ve kurulumu sırasında bilgisini verdikleri deterjan ile yıkama yapmama rağmen lekelerden kullanıcı olarak ben sorumlu tutuluyorum. Bosch kusurlu ürünü kullanıcı hatası diyerek kabul etmiyor. Artık son noktada konuyu yasal yollara taşıyacağım.

Hayrettin 178 Okunma

Cevaplar

  • Hayrettin 04 Şubat 2014

    Şikayetim sonucunda yine sorun çözülmemiş olup, bosh ürünü gelip yerinde görmeye dahi gerek duymadan telefonda yine kullanıcı hatası olduğu bilgisini vermiştir. Yasal yollara başvuracağım.

  • Bosch Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön