04 Kasım 2013

Bosch Bulaşık Makinem Yemek Kalıntısı Bırakıyor!

Bulaşık makinemden bulaşıklar yemek kalıntısı bırakarak çıkıyordu ve bardaklarda çizilme oluyordu. Ben de Bosch yetkili kişisi e** beyi aradım, Tüketici Haklarına gideceğimi söyledim. Oradaki yetkili kişi önce servisin gelmesini eğer yapamazsa değişim olabileceğini söyledi. Servis geldi ancak arızanın olmadığını söyledi ama yemek artığı bıraktığını onayladı ve çizilme olmaması için Paşabahçe kullanmalıymışım. Bu çok saçma geldi bana. Yani yapamadı makineyi.

Ben 3.servisinde gelmesinden sonra tekrar yetkili kişi olan t** hanımı aradım servisin makinemi yapamadığını ve değişimini istememe rağmen o bana böyle bir şey olamayacağını söyledi. Tüketici Haklarına gideceğim.

Cem 283 Okunma

Cevaplar

  • Cem 12 Kasım 2013

    444 6 333 ile 3 defa konuştum ama hiçbir çözüm yoluna gitmediler Sağolsunlar..Ayrıca gelen teknik servisinizde bize paşabahçe bardak alın dedi.Ama ben sizin makinelerinizin kullanım kılavuzunda böyle bir ibare görmemiştim..Paşabahçe bardak olmayınca mı çiziliyor?.Makineye göre bardak mı alacağım ben ?? Satarkende kimse söylemedi söyleselerdi almazdık..

  • Bosch Temsilcisi04 Kasım 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön