Bosch Bulaşık Makinem Arızalı.

Hilal S. |

2014 Eylül'de Bosch'tan iyidir diye bulaşık makinesi aldım. Fabrikadan pervanesi çalışmıyor diye 5. gelişlerinde ancak tespit ettiler. 4 kerede atölyeye gitti geldi hala değiştirmiyorlar. Birde kaba çalışanları sorunları çözmeye değil mazeret üretmeye uğraşıyorlar. Yanlış dizilmiş deterjan yanlış filtre kirli (2 kişilik evde 1 aylık makineden bahsediyoruz) bugün de hala uğraşıyorum yine yıkama testine gelecekler.

Dün kayıt 9-11 arası diyorlar bugün gün içi diye kayıt yapılmış diye dalga geçer gibi ciddiyetsiz iş yapmaya çalışıyorlar. Yaka silktim artık. Aldığınız Bosch sorunsuz çıktıysa şanslısınız sorun varsa satış sonrası hizmetin sıfır işinizi kısmete bırakmayın.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hilal S.
  10 Haziran
  12:59

  Hangi saygıdan bahsediyorsunuz siz. Burada ezberlenmiş cümlelerle söylenilen sözlerin hiçbir değeri yok. Ne kadar saygısız oldugunuzu yüzyüze geldiğim, telefonla görüştüğüm çalışanlarınızdan görebiliyorum. Markanıza ilk etapta ilgi göstermek gibi bir hata yapmış bulundum maalesef. Böyle bir hataya düştüğüm için dalga geçer gibi teşekkür ediyorsunuz klişeleşmiş ezbere, sırf yazılmak için yazılmış cümlelerle...

 • 08 Mayıs
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi