Bosch Buaşık Makinesi Ön Panelde Boya Dökülmesi Oldu!

Hakan K. |

15.3. 2016 tarihinde aldığımız 4 programlı bulaşık makinesinin ön panelinde boyalar yaklaşık 2 aylık bir kullanım sonunda dökülmeye başladı. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimizde kullanım hatası bulunursa 40 TL ücreti var dediler. Bunu kabul ederek servisi yönlendirmelerini istedik. Gelen servis çalışanları herhangi bir kullanım hatası bulamadı ancak ısrarla parçayı değiştiremeyeceğini söyleyip gitti. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Görevli ilgili birimi hemen yönlendireceklerini söyledi. Daha sonra bizi ilgili birimden arayan kişi parçanın garanti kapsamında değiştirilemeyeceğini ön panelin fiyatının 110 TL + KDV olduğunu söyledi. Hatta istersek %10 indirim yapacağını söyleyip, işi iyice komediye çevirdi. Makinenin boyası çıkan yerin görseli ekte.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Kalite-Deformasyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  23 Mayıs
  21:48

  Yetkili servisten şikayet üzerine tekrar aradılar. %30 indirim yapmaktan başka hiçbir çözüm üretemediler. Sattıkları ürün arızalı. Bu konuyu tüketici mahkemesine taşıyacağım.

 • 23 Mayıs
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi