Bosch Bozuk Makine Satışı Yapıldı...

Ümran P. |

Geçen hafta cumartesi günü Bosch bayisinden 3.060 TL'lık bi ürün aldım. Pazartesi günü ürünüm geldi ve ardından teknik servis kurumunu yaptı. Ertesi gün makineyi çalıştırdım yarım bıraktı suyunu boşalttırdım tekrar çalıştırdım makine kendini kitledi ve ben aynı işlemi tekrar yaptım sürekli kendini kitliyor ve 1 saat 20 dk gibi bir süreyi anında atlıyor. Makineyi kullanamıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım habire servis göndereceklerini söylüyorlar ve servis geliyor bu şekilde olması normal diyor ben ısrarla makinenin bozuk olduğunu söyleyince voltaj düşük geldiğini iddia ediyor. Voltaj ölçeri prize taktı en düşük woltajı yakaladığında bunu merkeze bildirdi ve ben yıllardır evimi UFO ile ısıtıyorum bugüne kadar hiç woltajla alakalı problem yaşamadım, tamamen üstlerine suç beyan etmemek için kullanıcı hatası damgasını yapıştırıyorlar. Evimde şu an 3.060 TL bedelinde cop var.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümran P.
  07 Eylül
  19:30

  Bu makineyi iade etmek istiyorum 1 haftadır evimde 1 tane çamaşır yıkayamadım ayıplı ürün satıyorsunuz arkasında durmuyorsunuz ne bayi ne teknik servis ne merkez benimle ilgilenilmiyor tüketici her zaman haksızdır... . (haksızdır özellikle yazdım)

 • 07 Eylül
  17:21

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi