31 Ocak 2014

Bosch Bozuk Aspiratörün Değişimini Hala Yapmadı.

09.01.2014 tarihinde aldığım ve montaj esnasında bozuk olduğu anlaşılan aspiratörün ile ilgili değişim sürecinde tüm görüşmelerimde hiçbir şekilde yardımcı olmayan çağrı merkezi yetkilileri ile ** y**,t**a**,y** b**,s** ö**,t** k**,t** p**,e** t** ,k** k** tüm görüşmelerimde geri dönüş yapılacağına söz veren ama bir kez bile bilgilendirme yapmayan şikayet birimi yetkilileri p** t** , m** a**e** , t** c** ,ö**a** , e**k** , a** a**, ç** s**ve 17.01.2014 tarihinden 22.01.2014 tarihine kadar hiçbir şekilde ulaşılamayan değişim bölümü yetkilisi m**e** ve Bosch çağrı yönetim merkezini tebrik ediyorum!

Ümit 271 Okunma

Cevaplar

  • Ümit03 Şubat 2014

    Şikayetim üzerine tarafıma ulaşıldığında şunu gördüm önemli olanın sorunun çözümü olarak görülüyor elbette bu önemli ancak sorunun neden ya da hangi şartlar sebebiyle yaşandığı hiç araştırılmamış bu da benim için şu anlama geliyor bakış açısı değişmediği aynı sorunla farklı şekillerde ben ya da bir başka müşteri yine karşılaşabilir.Beklentimiz tarafımızdan özür dilenmesi değil sorunu yaratan kişi ya da koşullar her neyse bulunup çözüme kavuşturulması.

  • Bosch Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön