Bosch Bosch'tan Tam Bir Fiyasko...

İşıl Ş. |

Bosch termosifonum 2 sene önce su damlatmaya başladı. Servis tamirinin olmadığını ücret karşılığı değişim yapabileceklerini söyledi,hiçbir şey yapmadıkları halde bir ton para istediler. O kızgınlıkla değişimi istemedik, o şekilde 2 sene kullandık şuan fiskiye gibi oldu. Tekrar servisi aradık,zaten kaydının olduğunu sadece foto yollamamızı ona göre rapor hazırlanacağını söylediler, hafta boyunca aramamız sonucu sıfırı 750 tl olan cihazın 550 tl'ye onarımını yapacaklarını söylediler.

Onarımı olabiliyordu da, garantisi devam ederken niye onarmadınız? cihazın tamiri ücretsiz olduğu için o zaman tamir edilmedi sanırım. Şimdi ise garantisi bitince dolgun bir ücret karşılığı birden tamir edilebilir oldu.

Etiketler :

Su Akıtma-Su Tahliye Yetkili Ser. Tamir Süresi Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İşıl Ş.
  26 Ağustos
  19:36

  Konu zaten çağrı merkezinize ve yetkili servisinize çoktan iletildi fakat satış sonrası destek konusunda Bosch markasının bu kadar kötü olduğuna inanamıyoruz çok yazık...

 • 23 Ağustos
  10:46

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi