25 Aralık 2015

Bosch "Boş" Kutuya İstenen Para.

20.12.2015'te İstanbul Avcılar-Parseller Bosch bayisi Besse firmasından beş parça beyaz eşya satın aldım. İki gün sonra kuruluma geldiklerinde ocak-davlumbaz arası asgari mesafenin 65cm olduğunu öğrendik. Bu şekilde kurulum yapıldığında davlumbazın düğmeleri yukarıda olduğu için, düğmelere kesinlikle yetişememekteyim. Bu yüzden davlumbazı bağlatmadım, ürün bende kaldı fakat kutuları alıp gittiler. Birgün sonra başka bir modelle (düğmeleri altta olan) değişim için gittiğimde benden ürünün kutusunu istediler. Kutuları, ürünleri getiren kişilerin aldığını söylediğimde de 120 TL kutunun parası talep ediliyor. Böyle bir şeyi yakıştıramadık. Ürün arkasında bu kadar mı duruluyor? Bir daha mı "asla" diyorum.

Seçil 715 Okunma

Cevaplar

  • Seçil 28 Aralık 2015

    Kendi attıkları kutunun parası 120 TL'yi ödemeyi kabul etmedik. Tekrar çözüm üretildi "değişim yapılmamaktadır, dilediğiniz yerlere şikayette bulunabilirsiniz. "saygılarımızla diyerek kopyala-yapıştır yapmayı biliyorlar sadece. O saygı ürünler satın alınana kadar. Ürün alacak olanlar sizlere diyorum ki " bırakın iadeyi, bir günlük ürünü değişim dahi yapmıyorlar. "bin pişman oldum, sizler pişman olmamak adına sadece isim yapmış boşşş bir marka yerine; kaliteyi ve müşteriye saygıyı baz alan firmaları tercih edin derim.

  • Seçil 25 Aralık 2015

    İrtibata geçildi fakat ben çözüm bekliyorum

  • Bosch Temsilcisi25 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön