30 Eylül 2013

Bosch Bayiisinin Tutumu!

20 gün önce aldığım buzdolabı kutulu gelmesine rağmen kapak ve yan kasasında ezikler mevcuttur. Bunu dolabı açtığında teslim eden kişilerde gördü. Kendileri servisi aradılar servis geldi kapağı değiştirdi. Gelen kapak aldığımız buzdolabın kapağı değildi. Mağaza gittik şikayetimizi bildirdik buzdolabını değiştirdi.

Gelen ikinci buzdolabı da kutu içinden defolu çıktı. Teslim almak istemedim bu defa bayiniz olan mağazadan tepki gösterdiler , hakaret duyduk . Ben bu ürünü bedavaya almadım, 2150 TL verdim . Hepsini geçiyorum Bosch gibi bir markanın böyle bir bayi ile çalışıyor olması çok üzücü . Kesinlikle Tüketici mahkemesine başvuracağım.

Mehtap 224 Okunma

Cevaplar

  • Mehtap28 Ekim 2013

    aradan 1 ayı aşkın zaman geçmesine rağmen henüz bir çözüm olmadı şirketinizde çalışan muharrem ve kamil bey kesinlikle bulunduğu konum ve göreve uygun kişiler olmadığını düşünüyorum ve kendim ve etrafımda alışveriş yapacak kişilerin firmanızdan alışveriş yapmayacaklar.bu durumun sonu tüketici mahkemesinde bitecek.

  • Mehtap'ın Teşekkür Mesajı30 Eylül 2013

    İlginiz ve yardımınız için teşekkür ederim.

  • Bosch Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön