20 Ağustos 2013

Bosch Ayıplı Ürün!

Bosch bulaşık makinesini servis görevlisinin tek başına dizinin üzerinde taşımasından kaynaklı kapak sacında göçük oluştu. Göçük uzaktan çok dikkatli bakıldığında görülebilmektedir. Makineyi kuran ve şikayetim üzerine tekrar gelen servis görevlileri kendilerinin fark edemediği göçüğü benim neden daha erken göremediğimin hesabını bana soruyorlar.

Yeni evli olduğum için ürünü 2 ay sonra kullanmaya başladım. 1 ayı geçtiği için değişim yapamayacaklarını söylediler. Bir de yeni garantili üründen 25 TL servis ücreti talep ediyorlar. Müşteri hizmetleri kapak ücretinin yarısını karşılamam halinde kapağı değiştireceklerini söylediler. Ürünün tamamen değişimini yada para iadesi talep ediyorum.

Ahmet 143 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 21 Haziran 2014

    Gerekli hiçbir işlem başlatılmamıştır ve sorunum çözülmemiştir. Bir daha bosch mu? ASLA...

  • Ahmet 01 Eylül 2013

    Bosch markası müşteri memnuniyetini görmezden gelerek tüketici haklarını da ihlal etmektedir. Mağduriyetimle ilgili yasal haklarımı kullanacağım. Yetkili servislerinin eğitime ihtiyacı var, yetkili servis, garanti anlayışının da revizyona ihtiyacı var.Reklamlara kanmasın kimse.Hizmet, müşteri memnuniyeti sıfır..

  • Bosch Temsilcisi20 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön