Bosch Ayıplı Ürün!

Ahmet A. |

Bosch bulaşık makinesini servis görevlisinin tek başına dizinin üzerinde taşımasından kaynaklı kapak sacında göçük oluştu. Göçük uzaktan çok dikkatli bakıldığında görülebilmektedir. Makineyi kuran ve şikayetim üzerine tekrar gelen servis görevlileri kendilerinin fark edemediği göçüğü benim neden daha erken göremediğimin hesabını bana soruyorlar.

Yeni evli olduğum için ürünü 2 ay sonra kullanmaya başladım. 1 ayı geçtiği için değişim yapamayacaklarını söylediler. Bir de yeni garantili üründen 25 TL servis ücreti talep ediyorlar. Müşteri hizmetleri kapak ücretinin yarısını karşılamam halinde kapağı değiştireceklerini söylediler. Ürünün tamamen değişimini yada para iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet A.
  21 Haziran
  15:01

  Gerekli hiçbir işlem başlatılmamıştır ve sorunum çözülmemiştir. Bir daha bosch mu? ASLA...

 • Ahmet A.
  01 Eylül
  12:45

  Bosch markası müşteri memnuniyetini görmezden gelerek tüketici haklarını da ihlal etmektedir. Mağduriyetimle ilgili yasal haklarımı kullanacağım. Yetkili servislerinin eğitime ihtiyacı var, yetkili servis, garanti anlayışının da revizyona ihtiyacı var.Reklamlara kanmasın kimse.Hizmet, müşteri memnuniyeti sıfır..

 • 20 Ağustos
  14:17

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333