Bosch Arızalı Ürün Teslim Etti Değiştirmiyor.

Cemile K. |

Mart 1 teslimatlı Bosch çamaşır makinemize ayın 17'sinde kurulum için servis geliyor ve makinenin ön kapağında ve ön panelinde servisinde teyit edip kurulum yapmadan değişim yazdığı çamaşır makinesine servisin cevabı şu oldu; bize 7 gün geçtiği için değişim yapamayacaklarını ve olan ayıbın tarafımızdan ödenmek koşulu ile tamir edilebileceğini söylüyorlar. Bu durumda mağduruz . Ben böyle bir şey bu zamana kadar ne gördüm, ne duydum. Nasıl bir hizmet anlayışıdır bu?

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim Yetkili Servis Ücretlendirme Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemile K.
  01 Nisan
  12:59

  bugün 1 04 2014 bizi arayıp müşteri ilişkileri yetkililerinizden aldığımız cevap şu oldu: ayıbın tamiratını yarı yarıya ödeyelim bu cevap karşısında bugün tüketici mahkemesine gittik ve davamızı açıyoruz. sizin servis anlayışınız ve ürünlerinizin arkasında duracagınıza inanarak aldığımız beyaz eşyalarımızdan çamaşır makinasında bizi bu şekilde madur ettiğiniz için hala kurulumu yapılmadan bir aydır sizden gelecek cevabı beklemekte ve sizin yaptıgınız oyalamalarınızla biz müşterilerileri hizmet anlayışınızla ne kadar zor duruma düşürdüğünüzü görmüş olduk bosh marka ...

 • 01 Nisan
  09:46

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi