29 Mart 2016

Bosch Arızalı Buzdolabı!

Tamamen fabrikanın hatası olan tüketiciyle alakalı olmayan bir buzdolabı arızası için servis raporundan sonra çok, güvenilir Bosch firması beni arayarak yeni bir buzdolabı parası 1860 TL gibi fahiş bir rakam istedi. Ben bu parayı vermem hata sizin hatanız, gelin makinamı yapın dediğimde ise "kusura bakmayın zaten gövde fiyatı istiyoruz, yaptırırsan bu" diye bir cevap aldım. Çok güvendiğimiz Bosch, gerçekten adın gibi boş musun, yoksa mağduriyetimi giderecek misin?

Zaten bir haftadır bekletiyorsun, 2,5 yaşındaki kızıma süt alıp dolaba koyamıyorum. Dışarıdaysa bozuluyor hemen. Olmaz olsun demek istemiyorum. Lütfen bu mesajı dikkate alın.

Ahmet 306 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet02 Nisan 2016

    Bu bir haftada 2. Şikayet yazım. Ne arayan var ne soran. Yazıklar olsun size. Tamamen fabrikanın hatası olan tüketiciyle alakalı olmayan bir buzdolabı arızası için servis raporundan sonra, çok güvenilir Bosch firması beni arayarak yeni bir buzdolabı parası 1860 TL gibi fahiş bir rakam istedi. Ben bu parayı vermem hata sizin hatanız, gelin makinamı yapın dediğimde ise "kusura bakmayın zaten gövde fiyatı istiyoruz, yaptırırsan bu" diye bir cevap aldım. Çok güvendiğimiz Bosch, gerçekten adın gibi boş musun, yoksa mağduriyetimi giderecek misin? Zaten bir haftadır bekletiyorsun, 2,5 yaşındaki kızıma süt alıp dolaba koyamıyorum. Dışarıdaysa bozuluyor hemen. Olmaz olsun demek istemiyorum. Lütfen bu mesajı dikkate alın.

  • Bosch Temsilcisi29 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön