Bosch Arızalı Buzdolabı!

Ahmet Haşim Ü. |

Tamamen fabrikanın hatası olan tüketiciyle alakalı olmayan bir buzdolabı arızası için servis raporundan sonra çok, güvenilir Bosch firması beni arayarak yeni bir buzdolabı parası 1860 TL gibi fahiş bir rakam istedi. Ben bu parayı vermem hata sizin hatanız, gelin makinamı yapın dediğimde ise "kusura bakmayın zaten gövde fiyatı istiyoruz, yaptırırsan bu" diye bir cevap aldım. Çok güvendiğimiz Bosch, gerçekten adın gibi boş musun, yoksa mağduriyetimi giderecek misin?

Zaten bir haftadır bekletiyorsun, 2,5 yaşındaki kızıma süt alıp dolaba koyamıyorum. Dışarıdaysa bozuluyor hemen. Olmaz olsun demek istemiyorum. Lütfen bu mesajı dikkate alın.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Haşim Ü.
  02 Nisan
  17:47

  Bu bir haftada 2. Şikayet yazım. Ne arayan var ne soran. Yazıklar olsun size.
  Tamamen fabrikanın hatası olan tüketiciyle alakalı olmayan bir buzdolabı arızası için servis raporundan sonra, çok güvenilir Bosch firması beni arayarak yeni bir buzdolabı parası 1860 TL gibi fahiş bir rakam istedi. Ben bu parayı vermem hata sizin hatanız, gelin makinamı yapın dediğimde ise "kusura bakmayın zaten gövde fiyatı istiyoruz, yaptırırsan bu" diye bir cevap aldım. Çok güvendiğimiz Bosch, gerçekten adın gibi boş musun, yoksa mağduriyetimi giderecek misin?

  Zaten bir haftadır bekletiyorsun, 2,5 yaşındaki kızıma süt alıp dolaba koyamıyorum. Dışarıdaysa bozuluyor hemen. Olmaz olsun demek istemiyorum. Lütfen bu mesajı dikkate alın.

 • 29 Mart
  15:11

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi