14 Eylül 2013

Bosch Ankastre Ocağımda Alaşımlar Oluşmaya Başladı!

2 ay önce kalitesine ve sağlamlığına güvendiğim Bosch marka ankastre ürünü aldım. 2 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen, ankastrenin ateşle temas ettiği kısımlarda alaşımlar oluşmaya ve bu alaşımların boya ile birlikte soyulmaya başladığını gördüm. Durumu ankastre'yi satın aldığım Bosch bayisine bildirdim. Bana satın alırken söylenmeyen hikayeler anlatılmaya başlandı. Markasına güvenerek aldığım ürünün böyle olması beni gerçekten çok üzdü.

Ali 229 Okunma

Cevaplar

  • Ali 16 Eylül 2013

    İlginizden dolayı teşekkür ederim.Bosch iletişim merkezi beni arayarak durum hakkında bilgi aldıktan sonra evime yetkili servis gönderildi.Fakat problemim hala çözülmedi. Yeni aldığım ankastrenin,problemli kısımların ancak yenisi ile ücretli bir şekilde giderilebileceğini yetkili servis belirtti. Yeni aldığım bir ürünün ücretle parçasının değişmesi... Bu ürünü aldığımdan dolayı pişmanlığımı belirtmek isterim.

  • Bosch Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön