02 Mayıs 2014

Bosch 3 Parça Aynı Anda Bozuldu.

Ailece kullanmış olduğumuz Bosch markasından şu ana kadar memnundum ama iki hafta önce kendi kendine bozulan buzdolabımın alt kartı üst kartı ve içindeki fanından dolayı servise müracaat ettim. Servis ücretin 600 tl civarı olduğunu, bunların pahalı parçalar olduğunu iletti. Ben de 3 parça nasıl aynı anda bozulur diyerek müşteri memnuniyeti adına genel merkezi aradım.

Merkezden açıkçası 3 parçadan dolayı tatmin edici bir indirim alacağımı düşündüm ama bana söylenenler ve yapılan indirim komik bir rakamdı. Ben bu markanın kullanıcısı olarak reklamlarında da geçen "müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" sloganının doğruluğundan şüphe etmeye başladım. Bu nasıl bir anlayış ki müşteriyi incitiyor?

Emre 345 Okunma

Cevaplar

 • Emre 02 Mayıs 2014

  Son bir not daha bosch genel merkezine iletmek istiyorum:Servis çalışanları 2 kartın ve fanın aynı anda bozulmasına hiç şahit olmamışlar.Buna istinaden be bir indirim istedim ama bosch firması bu durumu dikkate almadı.Yine de teşekkürler.Ama bosch firmasına değil şikayet var sitesine.Ben ce bu sloganı kaldırım reklamlarınızdan:éMüşteri kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Ederim" Anlayışı size uymuyor.Teşekkürler.

 • Emre 02 Mayıs 2014

  Şikayet var sitesine çok teşekkür ederim.İyi ki böyle bir site var.Biz son kullanıcıların bosch ya da daha başka markalar hakkındaki düşüncelerini süratli bir biçimde gerekli mercilere iletiyorlar.Teşekkürler şikayet var sitesi ve çalışanları.

 • Emre 02 Mayıs 2014

  Tatmin edici bir şey söylememenize rağmen,kısa sürede dönüş yaptığınız için teşekkür ederim.Ama siz de hak verirsiniz ki herhalde bu rakama gider yeni bir buzdolabı alırım ve bu da bosch olmaz.Ya da bana hangi markayı alayım diye soranlara bosch marka buzdolabı alın kesinlikle demem.Çalışmalarınızda başarılar diler inşallah bu gidişle kemikleşmiş olan müşteri kitlesini elinizden kaçırmazsınız dileklerimi sunarım.Benim için ve soranlar için Bosch kesinlikle bu şartlarda bitmiştir.Siz kurumsal olarak çok küçük meblaların hasabını yaparsanız biz de son kullanıcı olarak alacağımız markaları yeniden gözden geçiririz.

 • Bosch Temsilcisi02 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön