Bosch 2 Aydır Gelemeyen Su Sebili!

Tuğba Y. |

Bosch firmasından almış olduğumuz su sebilimiz 1 yıl içerisinde birkaç kez arıza çıkartınca en son 17 Haziran 2015 tarihinde evimizden teslim alınıp, henüz teslim edilmemiştir. Bosch'tan sağlıklı bir bilgi alamayınca yetkili servise gidip yüz yüze makinemizin ne durumda olduğunu sormak için gittiğimizde servisten makinemizin yenisi ile değiştirileceğini öğrendik. Ancak, bunun üzerinden de 1,5 ay geçmesine ve firma ile tekrar tekrar iletişime geçmemize rağmen kocaman bir yazı sebilsiz geçirmek zorunda bırakıldık. Bosch yeni sebil gelene kadar bir başka modeli ile mağduriyetimizi giderme zahmetinde de bulunmamıştır. Konu ile ilgili hukuki süreçleri başlatacağımızı buradan bildirmek isterim.

Etiketler :

Tamir Süresi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba Y.
  17 Ekim
  13:26

  Bosch firması bizimle yine sözel iletişime geçmemiş ve mesaj yoluyla iletişimini sürdürmüş en sonunda yeni makinemizi buraya en son mesajımızı yazdıktan bir ay sonra teslim etmiştir.
  15/10/2015 tarihinde de evimize bir özür mektubu ve hediye göndererek durumu toparlamaya çalışmıştır. Bundan sonra evimize herhangi bir şekilde Bosch marka ürün almayacağımızı aday tüketicilerin bilgilerine sunarım...

 • Tuğba Y.
  25 Ağustos
  10:03

  Değerli Bosch bizimle herhangi bir Sözel iletişime geçmemiş, herhangi bir açıklama yapmamış sadece Ürünün tahmini teslim tarihini bildiren (bu Mesajı 2 aydır atıyor ve teslim alınan herhangi bir ürün yok!) bir mesaj atmıştır. Bilginize...

 • 18 Ağustos
  13:26

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi