Bosch 2 Ay Oldu Hala Buzdolabı Bekliyoruz!

Emrecan S. |

2 ay geçmesine rağmen hala buzdolabımız gelmedi. Resmen evde perişanlık yaşıyoruz 2 aydır. Bir sürü şey alındı parça parça 1.5 ay sürdü gelmesi. Çamaşır makinası bir geldi. Bulaşık makinası bir geldi. Fakat buzdolabı hala ortada yok. İşin kötü tarafı akıbetinin ne olduğunu da öğrenebilmiş değiliz. Müşteri hizmetlerini arıyoruz aldığınız yeri arayın diyor. Aldığımız yer başka yerden geleceği için bilmiyorum diyor. Bize en azından tarih verin diyoruz tarih vermeyi bırakın bunun hakkında bilgi verecek birini bile bulamıyoruz o ona aktarıyor o ona aktarıyor. Sonuç olarak 2 aydır buzdolabı yok ve eve günlük alışveriş yapmak ve kalan şeyleri çöpe atmak durumunda kalıyoruz.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrecan S.
  31 Ekim
  20:30

  Bosch’dan buharlı ütü
  almıştık fakat ütü hiçbir ürünün kırışıklığını açmıyordu bu ürünü eşim 1 ay bile kullanamadı servise gönderdi servis ütüye buhar ve ısının geldiğini, sorun olmadığını söyledi. Sanki biz göremiyoruz ütüye sıcaklığın ve buhar geldiğini Bosch çağrı merkezini aradık. 24 saat içinde dönülecek dendi fakat 4 gün oldu hala dönen yok. Ne olacağı hakkında bilgi veren yok. Ayrıca servise verdiğim içinde ekstra 35 TL lira ödeyecekmişiz. Ayrıca ütüde sorun yok ısı ve buhar geliyor denmesi de ayrı bir sorun. Kırışıklıkları açmayacaksa o zaman niye 900 lira vererek ütü alıyoruz. 2-3 kişi denedik yok açmıyor. Değişim istedik yok, ne olacağı hakkında bir geri dönüş bile yok. Ayıp.

 • 12 Ekim
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi