19 Nisan 2013

Bosch 1.5 Sene İçerisinde 3 Defa Arızalanan Buzdolabı!

Yeni aldığım buzdolabının 1 ay sonra sensoru, 4-5ay sonra ana beyni, şimdi de termostatı bozuldu . bölge müdürlüğü bana arızanın tamir edileceğini, değişim yapamayacaklarını söylüyorlar. benim arızalandığı için attığım buzdolabımda tamir edilebiliyordu ve o buzdolabım 15 yıllıktı.

Keşke Arçelik buzdolabımı atmasaydım. . benim 1400 tl verdiğim malı bana bedava vermiş gibi davranıyorlar. bu firma, güven kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. diyor..bense hem güvenimi hem de paramı kaybettim!

İlkay 168 Okunma

Cevaplar

  • İlkay'ın Teşekkür Mesajı26 Temmuz 2013

    Buzdolabım bir üst modelle değiştirilmiştir. Bu itibarla şikayetim sona ermiştir.ilginize çok teşekkür ederim.

  • İlkay27 Nisan 2013

    Aldığım BOCH BUZDOLABIM 1aydan sonra arıza verdi. Önce sensörü, 5-6ay sonra ana beyni, şimdide termostatı arıza verdi. Müdürlük ürünün tamirinne karar verdi. Ben 1500TL bozuk ürüne mi!!!! ödedim. Arızalandığı için 15 YILLIK ARÇELİK BUZDOLABIMI attım. Keşke tamir ettirseydim. Firma İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM, diyor. Sözlerinin arkasında durmalarını bekliyorum. Çünkü ben bu BOSH FİRMASINA karşı HEM GÜVENİMİ HEM DE PARAMI KAYBETTİM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Bosch Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön