Bosch 15 Gündür Giderilmeyen Arıza.

Cemil Ç. |

Yaklaşık 2 ay önceki bir arıza nedeniyle gelen Bosch servis elemanının yaptığı hatalı işlem nedeniyle bulaşık makinemiz 15 gün önce tekrar arızalandı. Tekrar çağırdığımız bir başka Bosch servis elemanı, arızanın daha önce yapılan işlem nedeniyle ortaya çıktığını ve makineye tekrar işlem yapabilmek için kendisinin Bosch merkezine mail atacağını ve oradan gelecek talimat doğrultusunda hareket edebileceğini söyledi.

Bir haftalık sürede gelen giden olmayınca Bosch çağrı merkezini tekrar aradım. Bir başka servis elemanı geldi ve o da aynı şeyleri söyledi ve gitti. Güvenilir bir marka sanarak daha fazla para ödeyerek aldığımız makine 15 gündür arızalı. 15 gündür bulaşıklar elde yıkanıyor

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemil Ç.
  12 Ağustos
  13:53

  Bosch'a, destek hattından, sosyal medyadan, çağrı merkezinden, şikayetvar platformundan, yani aklınıza gelebilecek her yoldan ulaştım. Ama, değişen hiçbir şey olmadı. Hala, makinenin tamir edilmesini bekliyoruz. Evimdeki tüm beyaz eşyalar, fırınlar, aspiratörler vb. Bosch markasına ait maalesef. Ve içimden resmen hepsini çöpe atmak geçiyor. Bosch markasına güvenmenin ne kadar boş olduğunu ispatladılar. Teşekkürler boş.

 • 10 Ağustos
  09:49

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi