Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Bornova Belediyesi

tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.7
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
profile-icon
Bornova Belediyesi ile ilgili bir şikayetin mi var?

6 Şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 1.585
 • 19 Ağustos 2021

Bornova Belediyesi Altındağ Yoldaki Tezgahlar

Maalesef bir vatandaş olarak Altındağ yolundan sabah aksam geçerken utanıyorum. Acaba burası İzmir değil de başka yer mi diye. Adamın ayakkabı dükkanı yola sergi açmış maşallah. Manavların hepsi yolda. Eski karakolun önünde senelerdir cerez satan, çöp varillerinin yanında bu yoldan hiç mi zabıta geç...

Devamını Oku
profile
 • 602
 • 27 Kasım 2020

Bornova Belediyesi Mülteciler Sokağa Çöp Atıyor

Her akşam oturduğum caddenin önüne gelip çöpleri karıştırıyorlar bütün çöpleri karıştırıp hepsini dışarı çıkarıyorlar işlerine yaramayanları dışarıda bırakıyorlar biz etraf temiz kalsın diye elimizden geleni yapıyoruz. Bir de bunların yaptığına bakın bütün çöpleri caddede bırakıyorlar ve kimse de te...

Devamını Oku
Bornova Belediyesi Mülteciler Sokağa Çöp Atıyor
Bornova Belediyesi Mülteciler Sokağa Çöp Atıyor
profile
 • 424
 • 25 Kasım 2020

Bornova Belediyesi Çevre Temizliği

Bölgemizde ne bir temizlik görevlisi ne bir belediye çalışanı burada görev yaptığını gördük cidden bir el atın artık çöpün etrafını bile belediye çalışanları yerine karton toplayan kişiler temizliyor. Bizde elimizden geldiğince etrafını temizliyoruz ama yine de etraf leş gibi bir an önce gereğinin y...

Devamını Oku
profile
 • 446
 • 05 Temmuz 2020

Bornova Şehit Yüzbaşı M. Karaman Pazaryeri Esnafı Mağdur Pazara Çıkılmıyor!

Bornova Atatürk Mahallesi'nde Pazar günleri kurulan Kapalı Pazar Yeri 3 haftadır açılmıyor esnaf iş yapamıyor Eskipazar yerini yerini değiştirdi belediye Yenisini de yaklaşık bir buçuk kilometre ileriye yaptı yokuş rampa vatandaş gidip dolu el arabası ile çıkamıyor o yüzden pazara gelmiyor esnaf da ...

Devamını Oku
Bornova Şehit Yüzbaşı M. Karaman Pazaryeri Esnafı Mağdur Pazara Çıkılmıyor!
 • profile
1 Destekçi
profile
 • 1.878
 • 30 Mayıs 2019

Bornova Belediyesi Hiç Böcek İlaçlaması Görmedim

İzmir Bornova Yeşilova Mahallesi 4088 sokak mahalle sakiniyim bu yaz hiç böcek ilaçlaması görmedim çok mağdurum evlerimiz böcek dolu sivrisinekten geçilmiyor yetkililerin acil bu duruma el atmasını umut ediyorum Bornova Belediyesi.

Devamını Oku
profile
 • 3.597
 • 25 Ocak 2019

Bornova Kazımdirik Mahallesi Çöp İçinde

Bornova Kazımdirik Mahallesi'nin etrafı bu pislik içinde. Fotoğrafları bugün bizzat kendim çektim. 367 sokak A101 ' in karşısı. Nerede bu belediye? Oturduğumuz bina rezidans, etrafı resmen mikrop yuvası. Ne çocuğumu ne de köpeğimi rahat gezdiremiyorum. Bir an evvel el atılmalı buralara. Allah aşkına...

Devamını Oku
Bornova Kazımdirik Mahallesi Çöp İçinde
Bornova Kazımdirik Mahallesi Çöp İçinde
Bornova Kazımdirik Mahallesi Çöp İçinde
+4

Marka Profili

Bornova Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Bornova Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Bornova Belediyesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Bornova Belediyesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Bornova Belediyesi çöp toplama süreçleri hakkında şikayette bulunmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Bornova Belediyesi hakkındaki şikayetlerinizi Bornova Belediyesi şikayet telefonunu arayarak bildirebilir ya da doğrudan Bornova Belediyesi Şikayetvar sayfasında şikayetinizi paylaşabilirsiniz.

Bornova Belediyesi çalışma saatleri nedir?

Bornova Belediyesi, hafta içi her gün 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bornova'daki otobüs seferleri hakkında nereden şikayette bulunabilirim?

Otobüs seferleri başta olmak üzere tüm ulaşım şikayetlerinizi Bornova Belediyesi Şikayetvar sayfasından iletebilirsiniz.

Bornova Belediyesi telefon numarası nedir?

0232 999 19 19

Bornova Belediyesi Hakkında

İzmir'in en büyük ve en gelişmiş ilçelerinden biri olan Bornova'nın belediyecilik faaliyetlerini üstlenen Bornova Belediyesi, ilçedeki tüm eğitim, ulaşım, sanat ve kültür faaliyetlerini gerçekleştirmekte ve şehirciliğe dair tüm hizmetleri Bornova vatandaşlarına sunmaktadır. Bornova Belediyesi başkanı önderliğinde yürütülen çalışmaların tamamı, ilçe içerisinde daha huzurlu, daha konforlu ve daha güvenli bir yaşam alanı oluşturmak amacıyla düzenlenmektedir. Bornova Belediyesi, tüm Bornova ilçesi sakinlerini eşit derecede önemsemekte olup daha rahat ve iyi bir yaşantı sunabilmek adına var gücüyle çalışmakta, gerekli çalışmaları itina ile yürütmektedir. Belediye sınırları dahilinde ikamet eden tüm Bornova sakinlerinin ulaşım, eğitim, spor, kültür ve sanat faaliyetlerine dahil olan Bornova Belediyesi, aynı zamanda sunduğu E-Belediye hizmeti sayesinde vatandaşlarına kolaylık sağlamaktadır. Bornova Belediyesi online internet sitesi üzerinden E-Belediye hizmetlerinden yararlanarak herhangi bir belediye binasına gitmeden pek çok farklı işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Site üzerinden kent rehberi, organizasyon şeması, imar durumu sorgulama, emlak vergisi oranları, belediye raporları ve güncel duyurulara da ulaşılabilmektedir. Bornova Belediyesi hakkında merak ettiğiniz tüm verilere belediyenin resmi internet kanalı üzerinden ulaşabilir, Bornova Belediyesi hakkındaki tüm şikayet ve yorumlarınızı ise bu sayfa üzerinden iletebilirsiniz.

Bornova Belediyesi Hizmetleri & Faaliyet Alanları

Bornova Belediyesi sınırları dahilinde yaşayan tüm vatandaşlara hizmet etmekte olan kurum, aynı anda pek çok farklı belediyecilik faaliyetinden sorumludur. Ulaşım ağının düzenlenmesinden sosyal tesis kullanımı oluşturulmasına, evcil hayvan sahiplendirme prosedürlerinden sokak hayvanları bakımına ve barındırılmasına, engelli hizmetlerinin iyileştirilmesinden çocuk ve genç sosyal alanlarının oluşturulmasına, pek çok farklı alanda belediyecilik ve şehircilik hizmetleri gerçekleştiren Bornova Belediyesi, tüm bu faaliyetlerini daha huzurlu ve keyifli bir yaşam sunmak amacı ile yürütmektedir. Bornova Belediyesi'nin faaliyet alanında aynı zamanda nikah ve evlendirme işlemleri, cenaze ve defin işlemleri, ulaşım ağı düzenlenmesi ve kermes, fuar ya da seminer gibi sosyal aktivitelerin oluşturulması gibi sorumluluklar da yer almaktadır. Bornova Belediyesi'nin E-Belediye hizmetleri çerçevesinde ise ihale raporları, ödeme prosedürleri, rayiç değer araştırmaları ve meclis kararları gibi pek çok resmi bilgiye ulaşılabilmektedir. Bornova Belediyesi şikayet telefonu başta olmak üzere farklı iletişim bilgilerine belediyenin resmi internet sayfasından ya da doğrudan bu Şikayetvar sayfası üzerinden erişebilirsiniz.

Bornova Belediyesi İletişim Kanalları, Şikayet & Yorumları

Bornova Belediyesi'ne pek çok farklı kanal üzerinden ulaşmak mümkündür. En çok tercih edilen Bornova Belediyesi iletişim kanalı telefon olmakla birlikte Bornova Belediyesi telefon numarası 0232 999 19 19'dur. Bornova Belediyesi hakkındaki tüm şikayet ve önerilerinizi bu sayfa üzerinden paylaşabilir ve sesinizi duyurabilirsiniz. Sokak hayvanları, çöp toplama prosedürleri, engelli kullanım alanları, ulaşım ağı, sosyal tesis kullanımı ve benzeri pek çok konudaki Bornova Belediyesi şikayetlerinizi hemen şimdi buradan paylaşabilir, dilerseniz 0232 999 29 29 numaralı Belediye Santral numarasını da arayarak doğrudan belediye yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.