Borç İptal Edilmeyip Borcunuzu Ödeyin SMS'i Atan Turkcell!

Şenol Y. |

Daha önce sorunu dile getirdim ama faturalı Turkcell kullanıcısıydım. 27.01.2015 tarihinde, Bursa Zafer tim ile de önceden görüşüp, bilgileri dahilinde hattımı farklı bir operatöre taşıdım. Bana son faturadan da sonra bir fatura çıkacağı ancak kullanım olmaması durumunda Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçip kullanımı olmamış pakete ait faturanın iptal edileceği söylendi.

Ancak durum hiç de öyle olmadı! Geçen hafta, ekte örneği olan fatura eski adresime gönderilmiş. Bugün 11.19 itibarı ile Turkcell müşteri temsilcisi ile görüşmem sonucunda 0 GB, 0 dk, 0 SMS kullanımı olan bu faturayı ödemem istendi. Müşteri memnuniyeti bu olmamalı. Haksız bu faturanın iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  12:29

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 13 Nisan
  09:31

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.