22 Ekim 2016

BoraJet Ankar-istanbul Uçuş İptali...

09.09.2016 Ankara esb-İstanbul SAW yb262 uçuşum iptal edilmesinin bilgilendirilmesi saat 05:46'da tarafıma gönderilen kısa mesaj ile yapılmıştır. Aynı gün içerisinde geri dönüş yapacağım önemli bir toplantı için İstanbul'a gidiş biletini BoraJet'ten, dönüş biletini farklı bir firma hava yollarından almıştım. Sabah uçuşun iptalinin bildirimi ile birlikte tekrar dan acele bilet almak zorunda kaldım. BoraJet'in tarafıma yaşatmış olduğunu sorun ile ilgili kendilerine ayni gün e-mail attım.

Daha sonra dönüş olmadığı için müşteri hizmetlerini aradım tekrardan 27.09.2016'da aradıktan sonra ''hesap numarası verin'' dediler gönderdim. Bugün 21.10.2016 halen ne bir dönüş oldu ne de iade! Telefon hatlarını arayıp kaybettiğim zamana mı, her seferinde banka hesaplarına bakmak için sürekli bankaya bakmaya gittiğime mi yanayım, yoksa paramın geri yatırılmamasını mı bilemedim!

Volkan 1.537 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 10 Mart

    Er nihayet 01.03.2017 tarihinde telefonla 1 kez daha aradıktan sonra 02.03.2017 tarihinde kredi kartıma geri iade yaptılar. Kısa süredeki bunca uğraştan sonra hizmet alamadığım bir parayı geldi aldım. Sevinmelimiyim açıkçası bilemedim:)

  • Volkan 07 Şubat

    BoraJet ile ilgili bütün yorumlar aynı uçuşlar operasyonel sebepler ile iptal edildi denilip ücret iadeleri yapılmıyor. Kesinlikle ve kesinlikle asla kimseye tavsiye etmeyeceğim bir havayolu şirketi, sanırım bu şekilde müşterilerini memnuniyetsiz bırakarak çok da fazla ticari bakımdan ayakta kalabileceğini sanmam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön