sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Hakarete Uğradım Booking.com Bunu Yayınlamadı!

Öner Öner07 Haziran 2019 01:37

16 Mayıs tarihinde Paris için bu siteden hostel ayarladım. 18-20 Mayıs tarihlerinde kalmak için. 3 gün önceden aldığım rezervasyonumu Paris'e varacağım gün iptal ettiler. Tekrardan rezervasyon yaptım 15€ fazla ödeyerek. Hostel'e mesaj attım verdikleri yanıtta olumsuz bir şey Yok rezervasyonunuz tamam dediler. Otele vardığım zaman rezervasyonumun olmadığını söylediler. Beklememi söylediler 20-30 dakika bekledim. Bu esnada kredi kartı dökümünü ve onların bana gönderdiği mesajı gösterdim. Rezervasyon yapan kız, telefonla birini arayıp bir şeyler söyledi. Önce bana oda yok dediler aramadan sonra oda var dediler. Bana tek kişilik bir oda verildi.

Rezervasyondaki kadın “sevinebilirisin tek kişilik odada kalacaksın dedi, ben de bu benim için hediye değil dedim sizin işiniz ve sizin hatanız. Kız dedi öyle mi? Öyleyse ben rezervasyon yapmıyorum gidin buradan deyip pasaportu bana doğru attı. Tartışma esnasında araya bir müşteri girdi ve kıza yapması için ricada bulundu. Kız ısrarla yapmayacağını bildirip, ne haliniz varsa görün dedi. Fransa'da polisin yardım etmeyeceğini düşündüğüm için kıza üzüntümü izah ettim ve rezervasyonumu yaptı. O gün tek kişilik odada kaldım. Fakat Paris seyahatim çok kötü halde başladı.

Odama kapanıp o gün dışarı çıkmadım neredeyse. Ertesi gün odamı değiştirdiler ve o gün de otele hiç uğramadım. Otelim hiçbir şeyinden faydalanmadım. 2 gün kalmama rağmen neredeyse yatmadan yatmaya bile gelmedim otele. Yaşadığım kötü bir deneyimdi. Bu olayı harfi harfine Booking.com'a yazmama rağmen yayınlamadılar hem de 3 kere yazmama rağmen. Ayrıca Booking.com'dan yaklaşık 18 rezervasyonum var daha önce. Haklı olmama rağmen Booking.com otelden yana tavır alarak beni mağdur etti. Bundan sonra başka uygulamalardan rezervasyon yapacağım. Beni mağdur eden ve yüzüme pasaportu fırlatan firmanın adı da Le Montclair Montmartre Hiphophostel!

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler