sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Booking.com’a Alamadığım Hizmetin Parasını Ödedim

Hakan Hakan14 Eylül 2019 23:43

İlk defa ailece gitmeyi planladığımız Yunanistan seyahatimizde 31 Ağustos gecesi kalmak için Booking.com sitesinden 9711 pin ve 3776307624 onay kodu ile Selanik'teki Colors Urban Hotel thessaloniki otelinde kalmak için rezervasyon yaptırdık. Rezervasyon yapılması için gerekli olan kredi kartı bilgilerimizi de sistem üzerinden Booking.com'a ilettik. 30 Ağustos sabahı saat 10:00 gibi İpsala gümrük kapısına ulaştık. Ama çok yoğunluk vardı. 9 km. Kadar bir araç kuyruğu vardı. Saat 17:00 gibi ancak 300 m. İlerlediğimizi görünce küçük çocuğumuz da olduğu için daha fazla bekleyemedik. Maalesef çok istememize rağmen Yunanistan seyahatine başlayamadan sınır kapısında nokta koymak zorunda kaldık.

Otel ve Booking.com ile irtibata geçip durumumuzu ilettik. Sınır kapısındaki müthiş yoğunluk nedeniyle gelemediğimizi rezervasyonun iptalini istedik. Otel yönetimi gayri ciddi tavırla polisten sınırı geçemediğinize dair belge alıp bize getirin gibi gerçekleştirilmesi mümkün olmayan tavırlarla olaya yaklaştı. Üstelik geçte olsa gelin otelde kalın gibi lakayıt sözlerle alay ettiler bizimle. Sanki biz Selanik şehrini gezmeye değil de otellerinde yatmaya gidiyormuşuz gibi bir yaklaşım sergilediler. Tabi ki biz çok istememize rağmen Yunanistan seyahatine çıkamadık.

Otel yönetimi de rezervasyonu iptal etmeyerek hak etmedikleri halde almadığımız hizmetin karşılığı 108 Euro paramızı yok ettiler. Booking.com e-postamıza link atarak neden kalamadığımız sordu. Bizde açıkladık. En kısa zamanda döneceğiz diye mesaj geldi. Hala dönüş sağlanmadı. Otelin parasını ödememe rağmen Booking.com 'a otelle ilgili yorum dahi yazamıyor ve içimdeki sıkıntıyı atamıyorum. Maalesef bu durumla ilgilendiklerine dair bir umudum da yok.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler