Booking.com Ücretsiz İptal Edilen Rezervasyon Sorunu!

Mujdat Mujdat1 yıl önce

Ücretsiz olarak iptal ettiğim Crowne Plaza Chicago O'Hare Hotel & Conference Center rezervasyonunda; Otel, kredi kartımda 2455 TL rezervasyon ücreti kesti.

Ödemeyi ARN kodu üzerinde yaptıklarını dile getiriyorlar. Oluşturdukları ARN kodu üzerinde 1 aydan fazla zaman geçti. Hala hesabıma gelen bir para yok. Kredi Kartım Mastercard ve Mastercard ile görüşmemi dile getirdiler. Görüştüm ARN kodu için Türkiye'de bir şey yapamadıklarını dile getirdiler. (Booking.com bana göndermiş oldukları maillerde yalan yanlış bilgi dolu) Booking.com ısrarla bir ödemeyi yaptık. Bir şey yapamayacaklarını dile getiriyorlar. 2 aydır beni sürekli oyalıyorlar. En son olarak bankama bu konuda ücretin geri iadesi için şikayette bulundum. Sistemlerinin hatasını bile kabullenmeyecek derecede ilgisiz insan topluluğu.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Fatih 1 yıl önce  

  Türkiye ile zerre kadar ilgilenmiyorlar. Zaten arayabileceğin telefon numarası diye verdikleri telefon yurt dışı. Derdini anlatmaya kalksan telefon faturası derdin çıkacak ortaya. Diğer rezervasyon şirketlerini kullanmak için her türlü sebebi veriyorlar insana.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Mujdat 1 yıl önce  

  Yazdığım yorumu silmişler. Tuhafff.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler