Toplam çözüm sayısı
..
Booking.com ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Popülerkarşılaştırmalar  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
 

Yeni karşılaştırma

ile

Booking.com Her Şey Balon

862görüntüleme
Mustafa
Mustafa 15 Mart 17:06

11 ve 12.03.2021 tarihlerinde Bulgaristan burgaz Marina Hotel de Booking.com aracılığı ile, burada belirlenen şartlarda rezervasyon yaptım ve gittim. Rezervasyon 2 kişilik 1 oda. Kahvaltı dahil fiyat sabah dock 5 isminde, Marina Hotel bünyesinde yer alan lokantaya gidildiğinde, ismi yazılı olmayan zayıf, uzun siyah saçlı bayan servis görevlisi, talebimizi sordu, 2 kişilik kahvaltı söyledik. Ancak bize bir kişilik kahvaltı geldi. Sarışın idarecisine söyledik, 2 kişiye bir kişilik kahvaltı veriyoruz. Veremeyiz dedi. Menüyü gösterdik burada bu konuda not yok dedik. 

Tekrar gittik, lüfen 2 kişiye kahvaltı getirildi. Sonra ki gün aynı yer usulüne uygun kahvaltı getirdi ama bu defa Hotel ön büroda, reception da görevli sarışın bayan adeta canavar, ters, nereden geldin, defol git hareketleri ile, kahvaltıya yaptığımız itiraz ile usule uygun gelen kahvaltıyı burnumuzdan getirdi. 

Kısaca, burgaz'daki Marina Hotel, kalıbının hoteli değil. Booking. Com un yasal haklarımıza sahip çıkmasını, bizlerin Booking.com a güvenerek bu tercihleri yaptığımızı, bugüne kadar böyle bir şeyle karşılaşmadığımızı, ancak burgaz Marina otelde adeta ırkçılığı maruz kaldığımızı canı gönülden ifade edebilirim. Ancak söylemek gerekir ki cuma günü reception görevlileri ne kadar ilgili ve hoş görülüşü ise, cumartesi günü aynı reception görevlisi o kadar korkunç, dock 5 te d*** isimli servis görevlisi, yasal haklarımız olan kahvaltı hakkımıza saygı göstererek olması gerektiği gibi servis vermesi, diğerlerinin ne kadar korkunç olduklarının adeta altını çizmekte. Bu kişiler, asla böyle bir hotelin yüzü olmaz. Hotel bu hali ile bir yıldız dahi alamaz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Booking.com ile karşılaştır  
Ziyaretçi tercihleriyle oluşturulmaktadır.
 

Yeni karşılaştırma

ile